I vy jste se začali zajímat o biokrby a přemýšlíte nad designovým typem? Přemýšlíte jaký model by se hodil nejvíce do vašeho zařízeného interiéru? Nabídka na trhu je obrovská, takže dříve či později si určitě najdete svůj model, odpovídající vašim požadavkům a zároveň takový, který se vám bude určitě hodit do vašeho domácnosti.

Fantazií se meze nekladou ani pro Biokrby

Designové biokrby mohou být luxusní, tradiční, rustikální či v jiných dalších stylech. Nerozlišujeme je však od jen podle designu, ale i podle typu. Na trhu můžeme pořídit závěsné, volně stojící nebo i zabudované krby. Biokrby nevyžadují žádné stavební úpravy, pouze při zabudovaných jde o malé a nenáročné. Závěsný typ Biokrby představuje zajímavou možnost jak mít doma krb iv případě, že nemáte dostatek prostoru na zemi. Jednoduše jej zavěsíte jako obraz na stěnu.

designové biokrby

Designovým biokrbem se nekladou žádná omezení díky tomu, že žádný z modelů nepotřebuje pro své fungování komín. Pokud ho budete často používat, myslete i na pravidelné větrání. Designové Krby na biolíh, se odlišují kromě vzhledu i svými funkcemi. Některé mají například dálkové ovládání na zapalování a zhasnutí hořáku, ovládání pomocí mobilního telefonu, senzor kontroly oxidu uhličitého v prostoru, regulace plamenů a jejich barva. Tyto všechny a mnoho dalších funkcí vám ještě více přinesou pohodlí při používání krbu.

Comments are closed.