Pročetli jste si základní informace o bio krbu a výhody vás přesvědčily o jeho koupi? Je to krok správným směrem. S tímto řešením určitě budete spokojeni. Chcete-li však, aby vaše spokojenost byla maximální, vyberte si biokrb podle svých představ.

 

Kritéria pro výběr biokrbu

V případě, že jste se rozhodli pro volbu bio krbu a ještě jste se nesetkali s jejich konkrétní nabídkou, možná vás překvapí jejich velké množství. Jak se v nabídce zorientovat a správně si vybrat?

Je více kritérií, podle kterých si můžete vybrat biokrb. Pojďme si přiblížit alespoň hlavní kritéria.

Při výběru biokrbu si nejdříve rozmyslete, kde by měl být. Máte na něj dostatek prostoru? Pak si můžete vybírat z různých bio krbů stojících volně na zemi. Nemáte-li dostatek místa na zemi, můžete zvolit biokrb závěsný, který na první pohled bude vypadat jako obrázek s plápolajícím ohněm. Je to zajímavé řešení krbu, které dodá na zajímavosti celému interiéru, ve kterém se nachází.

Kromě druhu se rovněž zamyslete nad designem, který by biokrb měl mít? Bude se vám hodit jednoduše řešený krb, nebo dáte přednost elegantnímu a velmi modernímu provedení? Od toho, jaký design bio krbu si zvolíte, se samozřejmě také odvíjí jeho cena. Mnohá luxusní řešení vypadají opravdu skvostně, ale i jednodušší řešení mají co nabídnout.

Biokrb můžete také volit podle výhřevnost. Obecně je výhřevnost menší, ale i tak je pro určité prostory dostačující.

Rozmyslete si také, jestli zvolíte klasický bio krb, nebo takový, který bude mít ještě další příslušenství. Zajímavým řešením je biokrb, který má integrovaný zvlhčovač. Do něj lze přidat i vonné oleje, díky čemuž si příjemně provoníte celý byt či dům.

Biokrb: Designový prvek do každého interiéru

Na trhu je mnoho biokrbů, které se od sebe v mnohém liší. Už víte, jaký si vyberete, nebo teprve hledáte vhodný biokrb pro vás?