Bytový architekt zajistí návrh vašeho bytu, domu, kanceláře nebo restaurace. Dobře sladěný interiér umožní, aby se v něm návštěvníci dobře cítili, a působí na své okolí uklidňujícím nebo naopak stimulujícím účinkem. Návrh bytových interiérů bude samozřejmě podle vašich představ doplněný profesními dovednostmi bytového architekta, který zná různé bytové „fígle“. Bytový architekt , jak jsme si řekli, realizuje návrhy interiérů podle specifických podmínek a bere při tom v úvahu klientovy potřeby a požadavky a snaží se využívat nejmodernější technologie a neotřelé výrobky, které jsou na trhu v dané době k dispozici.

 

 

Bytový architekt – projektování

Specializovaní architekti vytváří individuální a praktické návrhy bytových i nebytových prostor. Následně se zaměřují na realizaci projektu a někdy provádí i takzvaný dozor, aby výsledná podoba interiéru co nejlépe odpovídala předchozí počítačové modelaci a požadavkům klienta. Projektanti vytvoří první návrhy a provádí také kompletní organizaci při rekonstrukci bytu, rodinných domů nebo kanceláří.

Architekt interiéru

Bytový architekt se specializuje nejen na nové interiéry, ale také na rekonstrukce starších nemovitostí. Mezi jeho klientelu patří firmy i soukromé osoby. Rekonstrukce starších objektů je náročnější vzhledem k limitům existujících místností. Omezení to mohou být prostorové, ale také musí přihlédnout k již použitým materiálům hrubé stavby, vlhkosti, osvětlení a klimatizaci. Kompletní servis může u architekta interiéru zahrnovat veškeré práce spojené s realizací interiéru od prvních konzultací ke grafickým návrhům, komplexní organizace provedení a samotný dohled nad rekonstrukcí.

Comments are closed.