Designové biokrby přinášejí uživatelům mnohé možnosti, které jiné druhy krbů nemají. Znáte je? Shrňme si je. Možná to i vám pomůže při rozhodování se, zda biokrb koupit.

O designových biokrbech

Konkrétní vlastnosti biokrbů se liší podle toho, jaký model se vyberete. Mnohé vlastnosti však mají společné. Ať už si vyberete jakýkoliv bio krb, nebudete muset řešit komín. Nepotřebujete ho a díky tomu si ho může pořídit kdokoliv do jakýchkoliv prostor. Jen si ho nepořizujte do prostor, které není možné větrat. Větrání je při spalování paliva (biolihu) důležité.
Kamna na biolíh vám umožní i snadnou údržbu. Nevznikají totiž žádné odpadní látky. Nemusíte se ani obávat složité manipulace s bio krbem. Přilévá se pouze biolíh. To, jak často budete muset bio krb obsluhovat, záleží na tom, jak si nastavíte hořák a jaký model krbu budete mít. Zpravidla litr biolihu vydrží cca tři až osm hodin. Jednotlivé biokrby se liší i svou výhřevností. Některé hřejí více, jiné méně. Obecně je výkon menší, takže se hodí spíše k temperování. Chcete-li krb, který bude hlavním zdrojem tepla, podívejte se po jiných druzích krbu.
Bio krby vytvářejí především příjemnou atmosféru a díky širokým možnostem designových biokrbů, se nemusíte obávat, že byste si nevybrali model, který by přesně splňoval vaše estetické nároky.

Comments are closed.